W minioną środę odbyło się w naszym przedszkolu, uroczyste pożegnanie Wilczków z przedszkolem. Wydarzenie było bardzo wyjątkowe i przysporzyło wszystkim gościom wielu wzruszeń.
Drodzy tegoroczni absolwenci pamiętajcie-
"...to nie koniec to początek nowych przygód"