15 czerwca nasze przedszkole odwiedzili Seniorzy z Dziennego Domu „Senior+” w Sośnicowicach. Goście zaprezentowali przedszkolakom przedstawienie pt. „Kicia Kocia mówi dzień dobry”, które spotkało się z dużym zainteresowaniem i wywołało wiele uśmiechów.
W ramach rewanżu nasze przedszkolaki wystąpiły z przedstawieniem pt. „O tym, jak tata poznał mamę”. Było to miłe i pełne radości spotkanie międzypokoleniowe.