"Wilczki" pierwsze kroki na szkolnych korytarzach mają za sobą. Dziś 24.06 zwiedziliśmy wszystkie ważne miejsca w budynku Szkoły Podstawowej im. Juliusza Rogera w Sośnicowicach. Mieliśmy okazję obejrzeć występy artystyczne uczniów, bawiliśmy się wspólnie ze starszymi kolegami na boisku szkolnym i wykonywaliśmy zakładki do książek w świetlicy szkolnej. Po raz pierwszy usłyszeliśmy szkolny dzwonek,niebawem zadzwoni i dla nas